• Pomoc z założeniu działalności gospodarczej

  Planujesz założyć działalność gospodarczą, ale masz wiele wątpliwości? Podczas spotkania odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kiedy już poznasz odpowiedzi na wszystkie pytania, pomożemy z wypełnieniem wniosku w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej oraz dokumentów zgłoszeniowych do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.

  Zakładanie Spółek

  Oferujemy kompleksową rejestrację podmiotów gospodarczych w KRS. Opracujemy dla Ciebie dokumenty do rejestracji Spółki. Umówimy dla Ciebie wizytę u notariusza, a następnie zarejestrujemy podmiot w KRS. Ograniczymy do minimum Twoje zaangażowanie.

 • Wirtualne biuro

  We współpracy z naszym Najemcą zapewniamy usługę wirtualnego biura, które pozwoli na rejestrację Spółki w prestiżowej lokalizacji. W ramach umowy odbierana jest wszelka korespondencja, na życzenie klienta możliwe są również inne usługi jak wynajem sal konferencyjnych o różnych wielkościach – na spotkanie z klientem lub prowadzenie szkolenia. Zapraszamy do odwiedzenia biura.

 • Doradztwo przy wyborze formy opodatkowania

  Wybór formy opodatkowania jest kluczową decyzją podczas zakładania podmiotu gospodarczego. Pomożemy dobrać odpowiednią formę opodatkowania do Twojego rodzaju działalności.

 • Prowadzenie księgowości oraz kadr i płac

  Oferujemy usługi księgowości przy wykorzystaniu systemu księgowego Sage Symfonia. Poprowadzimy księgowość dla każdego podmiotu gospodarczego:
  a) sporządzimy zakładowy plan kont oraz opracujemy politykę rachunkowości
  b) zajmiemy się bieżącą ewidencją operacji gospodarczych
  c) będziemy monitorować sytuację finansową klienta poprzez przygotowywanie zestawień
  d) będziemy odpowiedzialni za sporządzenie ewidencji dla celów podatkowy
  e) zajmiemy się przygotowaniem i wysłaniem wymaganych deklaracji i rozliczeń podatkowych
  f) przygotujemy roczne sprawozdania finansowe, wesprzemy podczas ich wysyłki do KRS
  g) będziemy wsparciem podczas kontroli podatkowych.
  Powyższy katalog jest podstawowym zakresem działalności księgowej. Jesteśmy otwarci na inne czynności wspierające działalność klienta w zakresie finansów.

 • Przegląd ksiąg rachunkowych

  Jeżeli masz wątpliwości, czy Twoja księgowa lub biuro rachunkowe, odpowiedzialne za prowadzenie Twoich ksiąg rachunkowych, wesprzemy Cię! Sprawdzimy czy zapisy księgowe są zgodne z obowiązującymi przepisami. Przygotujemy dla Ciebie raport z czynnościami jakie należy wykonać, aby wyprostować niezgodności.
  A jeśli wiesz, że poprzednia księgowość nie prowadziła rzetelnie ksiąg rachunkowych, chętnie zajmiemy się wyprowadzaniem zaległości księgowych, a zarówno podatkowych.

 • Reprezentowanie podatnika przed US i ZUS

  Dołączając do grona naszych klientów, przygotowujemy pełnomocnictwa, aby wszystkie czynności związane z kontaktem z Urzędami Skarbowymi lub ZUS, przejąć na siebie.

Zacznijmy współpracę


© 2020 Tax Factory Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: Studio113